Poznaj Tatianę Pałucką - Coach w Pracy z Podświadomością i Kobiecą Energią

Nazywam się Tatiana Pałucka i jestem coachem w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotografem kobiet. Moją misją jest Budzenie Światła Kobiet i cel ten realizuję poprzez wsparcie moich podpiecznych w rozwoju osobistym jak i przed kamerą.

Przed moim obiektywem stawały piękne kobiety, które podczas sesji zderzały się z ogromnym stresem. Potrafiłam im zapewnić piękne wnętrza i ubrania, jednak uruchamiały się wtedy też trudne procesy, a ja nie wiedziałam, jak im pomóc.

Sama, jako kobieta, żona, matka i właścicielka firmy czułam, że coś jest nie tak i że potrzebuję własnych odpowiedzi, jak wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.

Szukałam rozwiązań i w ten sposób trafiłam na Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem. Stopniowo wprowadzałam nowe narzędzia i widziałam, jak bardzo są skuteczne. Ich używanie pozwoliło moim modelkom skontaktować się ze sobą, wpływało korzystnie na końcowy efekt, czyli zdjęcia. Co ciekawe, uruchomiło też pozytywne życiowe zmiany.

W tym procesie zmieniłam się również ja :)

Mam za sobą ponad 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach oraz 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkola Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat "Tajemnice Storytellingu" Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.” Patrycji Załug, kurs “Podstawy psychologii Jungowskiej” wykładowcy i psychologa Lany Taiges.

❤️

A Ty, czym się zajmujesz? Pozostaw komentarz, jeśli masz ochotę :)

Zakończ i kontynuuj  
Dyskusja

1 komentarze